הפוסט שבעט לי בישבן (וגם לכם אם תרצו)

הרבה אנשים שואלים אותי לאחרונה "איפה את? לאן נעלמת? נסעת לחוצלארץ?"

כואב אבל הכרחי

אז כן, נעלמתי קצת וכן – גם נסעתי לחוצלארץ…ובעיקר הייתי מאוד, מאוד, מאוד עמוסה בעבודה (טפו טפו טפו) – ולכן, לא כתבתי כבר כמה שבועות בבלוג (זה בעצם כמה חודשים, אבל אל תהיו קטנוניים),
לא העזתי להיכנס לפייסבוק ועשיתי די כלום – בשביל העסק שלי (אבל הרבה בשביל הלקוחות שלי – אני חייבת לציין להגנתי).
אז קמתי הבוקר וכצעד מחאה נגד עצמי החלטתי לפרוץ חזרה לתודעה באמצעות פוסט בועט במיוחד – בישבני. וכל מי שזקוק לניעור קטן מוזמן גם הוא להצטרף.
כמו שאתם כבר מכירים אותי, אני מאמינה גדולה בשיווק, יותר מזה, אני חושבת שעסק לא יכול להתקיים בלי שיווק – גם כשהוא עמוס בעבודה ובלקוחות.
נשמע קצת מוזר הא? אז אני אסביר. זה נכון שהמטרה המרכזית של שיווק היא לקדם את העסק שלכם, להביא עוד לקוחות ולייצר עוד הכנסות – אבל לא רק.
השיווק של העסק שלכם נועד לטעון את האנרגיות שלכם כבעלי עסק, להעלות את המוטיבציה ולגרום למנוע שלכם לטוס כל הזמן קדימה. שיווק העסק שלכם הוא לא רק אתר האינטרנט, דפי הנחיתה והפרסום שאתם עושים במדיה כזו או אחרת – השיווק הוא גם המוצרים החדשים שאתם מפתחים, ספרים שאתם כותבים, סרטונים שאתם מצלמים ורעיונות טובים (וגם טובים פחות) שאתם הוגים כל הזמן – כדי שהעסק ובעיקר אתם לא תקפאו על שמריכם. הרבה פעמים כשאנחנו שקועים עמוק בעבודה – גם אם זו עבודה שמאוד מלהיבה אותנו (ואני דוגמה מעולה למי שמטורפת על העבודה שלה) ואנחנו מוותרים על היצירה הזו, על ההתפתחות – אנחנו באיזשהו מקום קצת נובלים – גם ברמה האישית וגם ברמה העסקית- לפעמים אנחנו בכלל לא שמים לב לזה – עד שמגיע בוקר אחד שאנחנו קמים בתחושה קצת מנוונת.

אז במקום לקבל את קורי העכביש בהבנה, לטפח אותם ולתת להם להתעבות להם יום אחרי יום אני אומרת לכם (ולעצמי) שיצרנו עסק מלכתחילה, כי ליצור משהו חדש מדליק אותנו, זה מה שמניע אותנו ועושה לנו טוב – ולכן, חשוב שנמשיך ליצור, להתפתח, לחשוב, לצמוח, להמציא את עצמנו מחדש ובעיקר להתלהב ולהתרגש מכל זה – כי זה בדיוק מה שיקפיץ את העסק שלנו קדימה, אבל יותר חשוב, זה מה שימלא לנו את הנפש ויעשה אותנו, מסופקים, מוגשמים ומאושרים באמת.

אני מזמינה את מי שטרם הצטרף אלי – להירשם באתר שלי:

http://www.sharonkoren.co.il/

ולקבל מדי שבוע טיפ שיווקי חיוני שיעזור לכם להקפיץ את העסק שלכם קדימה.
וגם… מתנה! "כתיבה שכנועית במייל – איך להפוך מילים לכסף" – ספר אלקטרוני חשוב שילמד אתכם איך לכתוב מיילים שיווקיים יעילים ומוכרים.

ואם אתם זקוקים לעזרה עם הטקסטים שלכם, אשמח לסייע לכם לכתוב אותם, לשדרג אותם ולהפוך אותם למשכנעים ויעילים יותר.
דברו איתי: 054-7637737

עד הפעם הבאה…

שרון