טלי לטי לקוחה מרוצה

"הרבה שנים חיפשתי כיוון ודיוק עסקי באינספור סדנאות ומנטורים מובילים. כשפגשתי את שרון לפני 5 שנים, הרגשתי שהגעתי הביתה.
הדרך המדהימה שאנחנו עושות יחד, מכוונת אותי להגשמה העסקית שלי וכמובן לתוצאות שתמיד חלמתי עליהן.
העסק שלי צומח ומתפתח כל הזמן ואני נהנית מכל רגע. תודה שרון אהובתי על המסירות והמקצוענות שלך, על הירידה לפרטים הקטנים, החשיבה המתמדת וגם הכיף הגדול שבעבודה איתך. אוהבת המון!"

טלי לטי
מאפרת ומאמנת למראה מנצח

לקוחה מרוצה

הגעתי לשרון לקבל ייעוץ "אמצע החיים" לשמוע מה אני יכולה לחדש בחיי המקצועיים, לברר על עצמי מה אני עוד יכולה לעשות. להתלבט עם מישהו מקצועי ונייטרלי, להבין שאלות שעלו לי על עצמי ויכולותיי, כי הייתי במצב מאוד מבולבל.
העזרה של שרון היתה משמעותית! כבר בפגישה הראשונה הבנתי כל כך הרבה דברים ויצאתי עם בהירות לגבי הצעד הבא שלי. בהמשך, שרון ליוותה אותי בפיתוח מיזם עסקי שהתבשל אצלי. הגעתי אליה עם רעיון ופיתחנו אותו יחד למיזם של ממש.
שרון מיקדה ודייקה אותי לאורך כל הדרך, נתנה לי ביטחון וכמובן המון כלים להגשמה אישית ומקצועית.
ממליצה בחום רב!"

א.ב.
מנהלת בחברת נסיעות

אורן שטרסברג לקוח מרוצה

"כשפגשתי את שרון בפעם הראשונה הבנתי שמצאתי מישהי בסטנדרט גבוה מכל מה שהיכרתי עד היום – שרון היא פשוט מומחית במיקוד, דיוק והוצאה לאור של אנשים.
כבר מהפגישה הראשונה איתה היא הצליחה להיכנס לראש שלי, ולהבין מה אני רוצה להביא לעולם. ומצאה את הדרך הטובה ביותר עבורי להמציא את עצמי מחדש, תוך כדי עבודה כשכיר.
הפגישות איתה הן פשוט הנאה צרופה – בכל פעם שאני עובד איתה, אני מופתע מרמת הדיוק החדשה שהיא מביאה ואני תמיד יוצא עם תובנות חדשות.
בקיצור, אני ממליץ לכם בחום להיפגש עם שרון – כי אפילו פגישה אחת איתה יכולה לשנות לכם את החיים!"

אורן שטרסברג
בכיר בהייטק ומאמן לקריירה מספקת ומאושרת